Remember Me
A password will be e-mailed to you.
Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
Cancel
Filma Online

The Man with the Iron Fists (2012)

The Man with the Iron Fists    

R 95 min Aksion

5.4
IMDB: 5.4/10 50128 votes

, , ,

3 nominations.

USA, Hong Kong

1867

Report error

Në gjueti për një thesar të sajuar prej ari, një grup luftëtarësh, vrasësish, dhe një ushtar britanik mashtrues zbresin mbi një fshat në Kinën feudale, ku një farkëtar i përulur mundohet të mbrojë veten dhe bashkëfshatarët e tij.

No links available
No downloads available

Related movies