Filma Online

Saphirblau (2014)

Saphirblau    

N/A 116 min DramëFantazi

6.5
IMDB: 6.5/10 870 votes

,

, , ,

1 win & 1 nomination.

Germany

1579

Report error

Guen e pakujdesshmja e ngathta e fisit, zbulon se është anëtarja e fundit sekrete e udhëtuesve në kohë, tani ajo duhet të bëjë udhëtime të vazhdueshme në të shkuarën. Ndërkohë në fokus qëndron lidhja e saj me Gideonin dhe përpjekjet e saj për të zbuluar sekretet e errëta të Lozhës.

No links available
No downloads available

Related movies