Remember Me
A password will be e-mailed to you.
Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
Cancel
Filma Online

Safe (2012)

Safe    

R 94 min AksionKrimTriller

6.5
IMDB: 6.5/10 72608 votes

, , ,

2 nominations.

USA

2532

Report error

Mei, një vajzë e vogël e cila ka dhuntinë të mbajë mend numrat, ndiqet nga Triadat, mafia Ruse dhe policia e Nju Jorkut. Në ndihmë të saj vjen ish-luftëtari i ringjeve jeta e të cilit u shkatërrua nga gangsterët që ndjekin Mein.

No links available
No downloads available

Related movies