Remember Me
A password will be e-mailed to you.
Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
Cancel
Filma Online

Lincoln (2012)

Lincoln    

PG-13 150 min Dramë

7.4
IMDB: 7.4/10 177848 votes

, , ,

Won 2 Oscars. Another 125 wins & 194 nominations.

USA, India

1267

Report error

Ky film dramatik analizon trazirat e muajve të fundit te presidentit te 16-te të ShBA-së. Në një komb të ndarë nga lufta dhe përfshirë nga erërat e ndryshimit, Lincoln vëzhgon një politikë që synon t’i japë fund luftës, të bashkojë vendin dhe të shfuqizojë skllavërinë.

No links available
No downloads available

Related movies