Remember Me
A password will be e-mailed to you.
Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
Cancel
Filma Online

Good Luck Chuck (2007)

Good Luck Chuck    

R 96 min DramëKomedi

5.6
IMDB: 5.6/10 70571 votes

, , ,

1 win & 3 nominations.

USA, Canada

2285

Report error

Në mënyrë që të mbajë gruan e ëndrrave të tij të mos bie në dashuri me një tjetër djalë, Çarli Logan ka për të thyer mallkimin që e ka bërë atë të famshëm me gratë beqare: fle me Çarlin një herë, dhe njeriu tjetër që ti takon do të jetë dashuria juaj e vërtetë.

No links available
No downloads available

Related movies