Remember Me
A password will be e-mailed to you.
Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
Cancel
Filma Online

Final Girl (2015)

Final Girl    

R 90 min AksionDramëTriller

6.8
IMDB: 6.8/10 43 votes

, , ,

N/A

Canada, USA

1918

Report error

Një burrë mëson një vajzë se si ajo të kthehet në një armë vdekjeprurëse. Kur ajo mbush 18 vjeç, pikas një grup adoleshentësh që vrasin femra dhe këtu nis sezoni i gjuetisë.

No links available
No downloads available

Related movies