Remember Me
A password will be e-mailed to you.
Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
Cancel
Filma Online

Child 44 (2015)

Child 44    

R 137 min DramëKrimTriller

6.4
IMDB: 6.4/10 5388 votes

, , ,

N/A

Czech Republic, UK, Romania, USA

1980

Report error

“Fëmija 44” është një film triller me protagoniste aktorët Tom Hardy, Gary Oldman, dhe Vincent Cassel.
Gjatë regjimit Stalinist në Bashkimin Sovjetik, në fillim të viteve 50, agjenti i Policisë së Shërbimit Sekret, Leo Demidov zbulon një seri vrasje fëmijësh, nga një vrasës të cilin askush nuk e pranon se mund të ekzistojë sepse doktrina komuniste propagandon se vrasësit serialë i krijon vetëm kapitalizmi.

No links available
No downloads available

Related movies